Men’s Open

 

  Inland Kenworth “A” Event        
                       
  Boyce                    
  Ice 1                    
  Fri 12:30 PM   Boyce                
  L B12                    
  Reynolds                    
      Ice 3                
      Fri 8:15 PM   Boyce            
  Quintin   L C9                
  Ice 2                    
  Fri 12:30 PM   Quintin                
  L B11                    
  Tonkin                    
          Ice 2            
          Sat 1:15 PM   Boyce        
  Oster       L D6            
  Ice 3                    
  Fri 12:30 PM   Oster                
  L B10                    
  Stormo                    
      Ice 1                
      Fri 8:15 PM   Monchak            
  Thulin   L C10                
  Ice 4                    
  Fri 12:30 PM   Monchak                
  L B9                    
  Monchak                    
              Ice 4        
              Sun 9:00 AM   Boyce    
  Bernes                    
  Ice 1                    
  Fri 3:00 PM   Bernes                
  L B8                    
  Tanguay                    
      Ice 4                
      Fri 8:15 PM   Bernes            
  Taylor   L C11                
  Ice 2                    
  Fri 3:00 PM   Taylor                
  L B7                    
  Tiede                    
          Ice 1            
          Sat 1:15 PM   Schmidt        
  Schmidt       L D10            
  Ice 3                    
  Fri 3:00 PM   Schmidt                
  L B6                    
  Schmuland                    
      Ice 2                
      Fri 8:15 PM   Schmidt            
  May   L C12                
  Ice 4                    
  Fri 3:00 PM   May                
  L B5                    
  Sakai               Ice 2    
                  Sun 2:30 PM   Vlaj
                       
      Hill                
      Ice 1                
      Fri 6:00 PM   Hill            
      L B4                
      Rogers                
          Ice 4            
          Sat 8:00 AM   Vlaj        
      Vlaj   L C1            
      Ice 2                
      Fri 6:00 PM   Vlaj            
      L B3                
      Jensen                
              Ice 3        
              Sun 9:00 AM   Vlaj    
      Herbert                
      Ice 3                
      Fri 6:00 PM   Herbert            
      L B2                
      Aikman                
          Ice 2            
          Sat 8:00 AM   Pawliuk        
      Pawliuk   L C2            
      Ice 4                
      Fri 6:00 PM   Pawliuk            
      L B1                
      Skrepneck                
                       
                       
  Hub International “B” Event        
                       
  Skrepneck                    
  Ice 1                    
  Fri 10:30 PM   Aikman                
  L – C5                    
  Aikman                    
      Ice 4                
      Sat 1:15 PM   Jensen            
  Jensen   L – D5                
  Ice 2                    
  Fri 10:30 PM   Jensen                
  L – C6                    
  Rogers                    
          Ice 1            
          Sun 9:00 AM   Sakai        
  Schmuland                    
  Ice 3                    
  Fri 10:30 PM   Sakai                
  L C7                    
  Sakai                    
      Ice 3                
      Sat 1:15 PM   Sakai            
  Tiede   L D9                
  Ice 4                    
  Fri 10:30 PM   Tanquay                
  L C8                    
  Tanguay                    
              Ice 3        
              Sun 2:30 PM   Thulin    
      Thulin                
      Ice 1                
      Sat 8:00 AM   Thulin            
      L C3                
      Stormo                
          Ice 2            
          Sun 9:00 AM   Thulin        
      Tonkin                
      Ice 3                
      Sat 8:00 AM   Tonkin            
      L C4                
      Reynolds                
                       
                       
  No 1 Autobody “C” Event        
                       
  Hill                    
  Ice 3                    
  Sat 10:15 AM   Herbert                
  L – D1                    
  Herbert                    
      Ice 4                
      Sat 7:30 PM   Herbert            
  Stormo                    
  Ice 2                    
  Sat 10:15 AM   Reynolds                
  L – D2                    
  Reynolds                    
          Ice 2            
          Sun 11:30 AM   Rogers        
  Skrepneck                    
  Ice 4                    
  Sat 10:15 AM   Rogers                
  L D3                    
  Rogers                    
      Ice 3                
      Sat 7:30 PM   Rogers            
  Schmuland                    
  Ice 1                    
  Sat 10:15 AM   Schmuland                
  L D4                    
  Tiede                    
              Ice 1        
              Sun 2:30 PM   Quintin    
      Quintin                
      Ice 2                
      Sat 7:30 PM   Quintin            
      L D7                
      Oster                
          Ice 4            
          Sun 11:30 AM   Quintin        
      Taylor                
      Ice 1                
      Sat 7:30 PM   May            
      L D8                
      May                
                       
                       
  Bill Howich Chrysler “D” Event        
                       
  Hill                    
  Ice 2                    
  Sat 3:30 PM   Hill                
                       
  Stormo                    
      Ice 2                
      Sat 9:45 PM   Hill            
  Skrepneck                    
  Ice 3                    
  Sat 3:30 PM   Tiede                
                       
  Tiede                    
          Ice 3            
          Sun 11:30 AM   Hill        
      Aikman                
      Ice 1                
      Sat 9:45 PM   Monchak            
      Monchak                
              Ice 4        
              Sun 2:30 PM   Bernes    
      Oster                
      Ice 4                
      Sat 9:45 PM   Taylor            
      Taylor                
          Ice 1            
          Sun 11:30 AM   Bernes        
      Tanquay                
      Ice 3                
      Sat 9:45 PM   Bernes            
      Bernes